Jaki jest całkowity czas na program diety?

5/5 - (2 votes)

Pracując z tysiącami ludzi i konsultując się z nimi przez lata, jestem nieustannie zdumiona tym, jak wiele osób nie ma pojęcia o diecie. Wygląda na to, że niektórzy z nich nigdy nie słyszeli o przepisach diety śródziemnomorskiej! Jak spodziewają się znaleźć niskotłuszczową, niskowęglowodanową, wysokobiałkową i wszystko inne, co ten rodzaj diety ma do zaoferowania? Prawda jest taka, że ​​większość ludzi nawet nie wie, od czego zacząć. Większość z nich po prostu odświeża swoją wiedzę mniej więcej co tydzień, nigdy w pełni nie pogrążając się w chaosie. Ten artykuł pomoże Ci zacząć i szybciej uzyskać lepsze wyniki.

Dieta śródziemnomorska jest od wielu lat uznawana za najzdrowszą dietę i nie bez powodu. Jeśli jesteś nowy w jedzeniu w ten sposób, omówimy kilka podstawowych zasad, zanim przejdziesz do listy przepisów diety śródziemnomorskiej: Dieta składa się głównie z owoców i warzyw oraz bardzo małej ilości mięsa, a nawet oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. To nie jest dieta dla ścisłych wegetarian. Nie zawiera cukru pszennego ani rafinowanego, co czyni go doskonałym dla osób, które kochają chleb, ale nienawidzą cukru rafinowanego.

Ta dieta polega na jedzeniu prawdziwego jedzenia i jest zdrowa. Co najważniejsze, cała żywność jest spożywana w stanie naturalnym. Oznacza to, że większość diety składa się z sałatek, owoców i warzyw, zup oraz różnych fasoli i roślin strączkowych. Bardzo niewiele osób je mięso, zwłaszcza bardzo chude mięso. Ta dieta polega na spożywaniu pokarmów w ich najbardziej naturalnej i nieprzetworzonej formie. Nie jest wymagane gotowanie, z wyjątkiem dodawania smaku niektórym potrawom.

Ta dieta składa się głównie ze świeżych owoców i warzyw. Najlepsze przepisy dietetyczne przygotowywane są ze świeżych składników. Zdrowe węglowodany, takie jak produkty pełnoziarniste i strączkowe, świeże warzywa i zdrowe tłuszcze, łączy się w kilka dań głównych. Sałatka, jogurt, ryż, fasola i soczewica stanowią większość diety, a inne ulubione to grillowany kurczak, ryby, warzywa i owoce. Najlepsze przepisy dietetyczne można uatrakcyjnić dodając zioła i przyprawy, takie jak rozmaryn, tymianek, oregano, pietruszka itp.

To idealna dieta dla tych, którzy chcą schudnąć i poprawić swoje zdrowie. Ta dieta opiera się tylko na kilku głównych grupach pokarmowych – białkach, warzywach, owocach i błonniku. Ideą tej diety jest to, że każda z tych grup żywności powinna zawierać różne składniki odżywcze, które pomogą Ci schudnąć. Główne grupy żywności to fasola, drób, jajka, warzywa i owoce. Możesz jeść dowolną z tych grup żywności, o ile są spożywane w umiarkowanych ilościach.

Jest to idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które chcą schudnąć i poprawić ogólny stan zdrowia. Ta dieta zawiera wiele wspaniałych posiłków, a wszystko, co musisz zrobić, to przestrzegać zalecanych ilości białka, warzyw i owoców, a następnie przyjmować odpowiednią ilość błonnika, co pomaga czuć się pełnym. Przyjmując odpowiednią ilość kalorii, nie przytyjesz. Całkowity czas potrzebny na wykonanie tej diety wynosi około 40 minut i to wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie.