winrar

Pobierz WinRAR już teraz!

5/5 - (6 votes)

WinRAR do pobrania – do czego służy?

WinRAR to prosty program oferujący możliwość archiwizowania wszelkiego rodzaju danych. Przy użyciu tego narzędzia pliki, takie jak filmy, zdjęcia i dokumenty, zostają skompresowane do odpowiedniego formatu. Dodatkowo program obsługuje katalogi wszelkiego rodzaju – również pliki systemowe i wykonywalne, służące do przeprowadzania procesów instalacyjnych konkretnych programów. Rozszerzenie .RAR umożliwia zmniejszenie przestrzeni zajmowanej przez dane, co ułatwia ich przechowywanie na dysku komputera. WinRAR posiada proste i intuicyjne menu, z poziomu którego użytkownik może wybrać konkretne pliki i użyć zabezpieczeń. Stosowanie odpowiednich kodów pozwala na ochronę dostępu do wrażliwych danych przed nieodpowiednimi osobami. Najnowsze wersje programu umożliwiają archiwizację i odpakowanie plików posiadających rozszerzenia dedykowane dla innych programów. Dzięki temu za pomocą tego narzędzia możliwa jest między innymi kompresja do formatu .ZIP, .JAR lub .ARJ. Ściągnij WinRAR już teraz i ciesz się wygodą obsługiwania większości formatów!

WinRAR download – darmowe korzystanie z programu

WinRAR jest programem, który umożliwia w pełni legalne i darmowe korzystanie z narzędzia przez 40 dni od momentu pobrania. Po upłynięciu okresu próbnego program dalej oferuje użytkownikowi wszystkie swoje funkcje – jedyna różnica polega na tym, że podczas każdego uruchomienia wyświetlany zostaje komunikat o konieczności zakupu pełnej wersji narzędzia. Wykupienie licencji do korzystania z WinRAR nie jest jednak niezbędne, ponieważ od tego momentu możliwe jest używanie tego programu w taki sam sposób, jak podczas pierwszych czterdziestu dni. Zgodnie z prawem użytkownik jest zobowiązany do nabycia licencji oficjalną za pośrednictwem oficjalnej strony produktu, jednak większość z osób nie decyduje się na taki ruch. WinRAR jest zatem w pełni darmowy i posiadanie tego narzędzia na swoim komputerze nie wiąże się z koniecznością dodatkowych opłat ze strony użytkownika.